Polskie Malediwy - sesja ślubna plenerowa

Polskie Malediwy – plener ślubny w Gródku w Jaworznie

Park Gródek w Jaworznie to idealne miejsce na plenerową sesję ślubną. Miejsce, w którym w II połowie XX wieku znajdowała się kopalnia dolomitu, dziś przyciąga turystów lazurowym kolorem wody i niezliczoną ilością atrakcji, które są idealnym tłem do zdjęć ślubnych.

Polskie Malediwy znajdują się w województwie śląskim. Miejsce starego kamieniołomu rok rocznie odwiedzają tłumy turystów, dlatego sesję plenerową najlepiej wykonać w środku tygodnia, gdy ruch jest ciut mniejszy.
Miejsce idealne dla par ślubnych, od 2019 roku oficjalnie jest Arboretum w Jaworznie.


Sesja ślubna w Arboretum w Jaworznie


Wędrówka po tak rozległym obszarze, jakim są Polskie Malediwy, to nie lada gratka dla fotografa ślubnego. Niewątpliwie największą atrakcją i obowiązkowym punktem do odhaczenia na sesji są kładki umiejscowione na tafli wody jednego ze stawów.

Sesja ślubna – Park Gródek
Polskie Malediwy są niczym rajska wyspa na mapie Polski. Możliwość spaceru krętą kładką, muśnięcia stóp orzeźwiającą wodą dodają atrakcyjności temu miejscu. Sprawiają, że sesja zdjęciowa Nowożeńców jest urozmaicona i obfita w spontaniczne akcenty.


Sesja ślubna w Śląskiej Chorwacji


Para Młoda na sesji ślubnej

Park Gródek w Jaworznie znajduje się zaledwie 30 km od Katowic, a 60 km od Krakowa. Polskie Malediwy to miejsce z pięknymi ścieżkami spacerowymi. Jest możliwość podziwiania całego kompleksu z góry, co dodatkowo uatrakcyjnia wycieczkę.
Na terenie parku w Jaworznie znajduje się tej jedno z najpopularniejszych miejsc do nurtkowania-baza Diving Marina Koparki. Nazwa jest ściśle powiązana z tym, co znajduje się na dnie akwenu, a mianowicie – zatopionych koparek.

Turkusowy kolor wody, otaczający teren skarp w odcieniach pomarańczy, altanki nad powierzchnią wody to idealne otoczki do fotografii plenerowych. Sesja ślubna w Jaworznie, które słynie z lazurowej wody to doskonały pomysł na plenerową miejscówkę dla Par Młodych.

Wstęp do Parku Gródek jest bezpłatny.


Przeczytaj także: Sesja ślubna na zamku w Łańcucie


Jeśli marzycie o wyjątkowej sesji ślubnej, szukacie miejsca, gdzie serce bije mocniej, a powstają unikatowe, pełne magii zdjęcia ślubne, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Specjalizujemy się w realizacjach zdjęciowych i filmowych z uroczystości ślubnych. Pracujemy zespołowo, dzięki czemu nasza praca przebiega sprawnie i profesjonalnie. Będziemy zaszczyceni, jeśli obdarzycie nas zaufaniem i zechcecie byśmy zarejestrowali dla Was reportaż ślubny.
Napiszcie do nas. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.


Formularz kontaktowy

Dane firmy

Firma medialno-wydawnicza ARTIS-MEDIA

Łukasz Dziura

ul. Krasińskiego 8/1

38-200 Jasło

Nip: 8133326035

My w sieci

Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA