Plener ślubny w Mosznej

Magiczna sesja ślubna na zamku w Mosznej

Zorganizowanie sesji ślubnej na zamku w Mosznej to gwarancja przeżycia wyjątkowej przygody i zapewnienia najlepszych wrażeń z sesji ślubnej.

Zamek i przestronny 20 ha park to wszystko, co jest potrzebne, by plenerowa sesja ślubna okazała się wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie jest tajemnicą, że na zamku w Mosznej za każdym razem odkrywamy piękno i magię. Wspólnie z naszymi Nowożeńcami przemierzamy rozległy i cudowny park wokół zamku, a bajkowa architektura budowli zapiera dech w piersiach.

Sesja ślubna na zamku w Mosznej

Śląsk słynie z pięknych zamków, a ten w Mosznej, niewątpliwie jest jednym z najpiękniejszych. Otoczenie daje bardzo wiele możliwości, które dobry fotograf śmiało może wykorzystać i stworzyć tym samym wyjątkową pamiątkę dla Młodej Pary.

Zamek Moszna

Miejscowość Moszna znajduje się w województwie opolskim, a za sprawą zamku niczym z bajki, zyskała na popularności. Fotografia ślubna wykonana na terenie tej niezwykłej posiadłości gwarantuje stworzenie pięknych portretów ślubnych.
Aby nie być gołosłownymi, chcemy przedstawić nasze najlepsze zdjęcia portretowe z pleneru ślubnego w Mosznej. Podczas sesji ślubnej zrealizowaliśmy wiele ciekawych kadrów, które będą wyjątkową pamiątką dla Młodej Pary. Romantyczna sesja w parku obok zamku to marzenie wielu Nowożeńców. Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, iż wybieracie zamek w Mosznej na swój cel. Otoczenie zamku, jak i jego architektura, cudownie dopełniają stylizację ślubną.

Romantyczne sesja ślubna w parku

Potężny park, który otula zamek w Mosznej to niewątpliwie raj dla fotografów. To tutaj powstaje mnóstwo pięknych kadrów, na których rozkochana Para Młoda po prostu rozkwita. Takie zdjęcia ślubne to klasyczny, ponadczasowy punkt w albumie ślubnym. O naszej fotoksiążce ślubnej pisaliśmy TUTAJ.

Plener ślubny w Mosznej

Cudownie jest móc oddać potencjał i majestatyczność zamku podczas pleneru ślubnego. Dzięki Parze Młodej te zdjęcia zyskują wyrazistego charakteru.

Para Młoda na plenerowej sesji ślubnej

Zamki, zamkami, ale najważniejszym elementem idealnego ślubnego zdjęcia jest Para Młoda. To Wy nadajecie niepowtarzalności, emocji, subtelności każdemu zdjęciu. Zamek w Mosznej to tylko dodatek, najistotniejsi jesteście Wy.

Za każdym razem, gdy odwiedziliśmy zamek w Mosznej, udało nam się stworzyć pełne miłości i romantyczności zdjęcia ślubne i teledysk ślubny.

Formularz kontaktowy

Dane firmy

Firma medialno-wydawnicza ARTIS-MEDIA

Łukasz Dziura

ul. Krasińskiego 8/1

38-200 Jasło

Nip: 8133326035

My w sieci

Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA