Sesja ślubna w Łańcucie

Sesja ślubna na zamku w Łańcucie

Pomiędzy Rzeszowem a Jarosławem leży niewielkich rozmiarów miasto Łańcut. Wisienką na torcie jest mieszczący się tam zamek.  Romantyczna sesja ślubna w Łańcucie to idealne pole do popisu dla fotografa ślubnego z Podkarpacia


Jedna z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce, otoczona jest parkiem w starym, angielskim stylu. Znajdują się tam piękne pawilony oraz zabudowania, które niegdyś związane były z życiem w rezydencji.

Para Młoda na zamku w Łańcucie

Piękny plener ślubny w parku, który otacza zamek w Łańcucie, pozwala na stworzenie wielu niesamowitych kadrów. Zdjęcia ślubne, które można tam wykonać, są różnorodne i niepowtarzalne.

Sesja ślubna na zamku w Łańcucie nadaje fenomenalny ton i charakter fotografii ślubnej. Fotograf ślubny może stworzyć ponadczasowe zdjęcia ślubne w Łańcucie.


Sesja ślubna w Łańcucie


Wybierając miejsca na sesję ślubną, staramy się wyszukiwać na mapie Polski i nie tylko, perełki, które będą dobrym tłem do Waszych historii. Piękne zdjęcia ślubne to sentymentalne zdjęcia dla przyszłych pokoleń. Dlatego fotograf ślubny ma bardzo wysoko postawiona poprzeczkę, by w sposób profesjonalny wykonać dla was materiał z sesji plenerowej, który będzie elementem przywołującym wspomnienia.


Sesja ślubna na Zamku 


Zamek w Łańcucie jest znakomitym przykładem na to, że zdjęcia ślubne w pałacowo-parkowej scenerii cieszą się dużym zainteresowanie wśród par młodych.
Podczas sesji ślubnej w Łańcucie, skupialiśmy się na Was, waszych spojrzeniach, uśmiechach, gestach. Zamek w Łańcucie był tylko elementem, który dopełniał całość, gdyż prawdziwa magia, działa się w was.
Różnorodność ujęć, które powstały podczas pleneru ślubnego w Łańcucie potwierdzają, że to miejsce ma niezły potencjał, a dokładne i czuje oko fotografa ślubnego, jest w stanie zdziałać cuda.

Sesja ślubna w parku w Łańcucie


Para Młoda w parku w Łańcucie – fotograf ślubny Łańcut


Zabytkowy park w Łańcucie otacza zamek. To ogromna przestrzeń, a projekt, rozsady kwiatów i innych niezwykłych roślin są umiejscowione w sposób przemyślany. Nie ma tam miejsca na chaos i przypadkowość. Wszystko dopięte na ostatni guzik, co dodatkowo sprzyja wykonywaniu tam sesji ślubnej. Ogród różany, rabata bylinowa, ogród włoski i przepiękna storczykarnia. Idąc alejami, możemy podziwiać różnorodne gatunki drzew i krzewów. To unikalne miejsce.

W naszej bogatej galerii zdjęć ślubnych znajdziecie nie tylko plenery ślubne, ale i zdjęcia z poszczególnych momentów, które stworzyliśmy dla was.
Jeżeli chcecie, by Wasz ślub był uwieczniony w sposób profesjonalny, z dbałością o szczegóły i unoszącą się w powietrzu waszą miłość, to skontaktujcie się z nami. 


Przeczytaj także: Bajkowa sesja ślubna na zamku w Krasiczynie


Formularz kontaktowy

Dane firmy

Firma medialno-wydawnicza ARTIS-MEDIA

Łukasz Dziura

ul. Krasińskiego 8/1

38-200 Jasło

Nip: 8133326035

My w sieci

Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA