Sesja ślubna na zamku w Krasiczynie

Bajkowa sesja ślubna na zamku w Krasiczynie

Zamek w Krasiczynie to jeden z najpiękniejszych pomników polskiego renesansu, dlatego bardzo często wybierany jest jako cel podróży na ślubną sesję plenerową.

Obiekt ten został zbudowany na przełomie XVI i XVII wieku przez Stanisława Krasickiego z synem Marcinem. Arcydzieło architektury wzbogacone jest o arkadowe krużganki, dekoracje przedstawiające sceny myśliwskie, wizerunki polskich królów. Dziedziniec zamkowy jest bardzo przestrzenny, co stanowi doskonałe pole do popisu na fotografa ślubnego.
Subtelny kolor zamku, pełne romantyzmu i delikatności obrzeża są idealnym tłem do zdjęć ślubnych.


KRASICZYN - PLENER ŚLUBNY NA ZAMKU


Sesja ślubna na zamku w Krasiczynie wraz z otaczającym go parkiem jest doskonałym dopełnieniem reportażu ślubnego. Piękne elementy architektoniczne, mury kurtynowe to elementy, dzięki którym marzenie par ślubnych o bajkowej sesji zdjęciowej na zamku może się spełnić. 


 Przeczytaj także: Plenerowa sesja ślubna – dlaczego warto ją mieć


Poniżej zobaczycie nasze przykładowe realizacje zdjęciowe podczas pleneru ślubnego w Krasiczynie. Każda para młoda jest inna, co pozwala nam opowiedzieć ich historię w sposób unikatowy i niepowtarzalny. Cieszymy się, że za każdym razem, z ogromnym zaangażowaniem i sercem współpracujecie z nami. 

 

Specjalizujemy się w realizacjach zdjęciowych i filmowych z uroczystości ślubnych. Pracujemy zespołowo, dzięki czemu nasza praca przebiega sprawnie i profesjonalnie. Zawsze oddajemy się maksymalnie powierzonym nam zadaniom, bo doceniamy ludzi, którzy nam zaufali. Każde zlecenie przygotowujemy starannie, by efekt końcowy był oszałamiający. Liczy się klient i jego potrzeby, którym staramy się wychodzić naprzeciw.

Formularz kontaktowy

Dane firmy

Firma medialno-wydawnicza ARTIS-MEDIA

Łukasz Dziura

ul. Krasińskiego 8/1

38-200 Jasło

Nip: 8133326035

My w sieci

Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA