Plenerowa sesja ślubna – dlaczego warto ją mieć.

Plenerowa sesja ślubna – dlaczego warto ją mieć.

Jak wygląda sesja ślubna w plenerze?

Wasz ślub będzie przepełniony emocjami, mocniejszymi uderzeniami serca, łzami wzruszenia na widok ukochanej osoby, a oddech złapiecie właśnie podczas sesji plenerowej.

Choć pewnie wydaje się Wam to niemożliwe, bo będziecie pozować do zdjęć, to uwierzcie nam na słowo. Plener ślubny to relaks. Oprócz przepięknych kadrów stworzymy z Wami układankę wspomnień, która zostanie z Wami na zawsze.
Warunki dyktuje nam pogoda i tak naprawdę większość naszych wyjazdów jest od niej uzależniona. Wyczekujemy tej idealnej, upragnionej, a gdy prognozy są obiecujące, jedziemy w plener.
Podczas sesji plenerowej naszym zadaniem jest stworzyć atmosferę, która pozwoli Wam się rozluźnić, a dzięki temu wyjść naturalnie i najpiękniej na zdjęciach ślubnych. Zdjęcia, podczas których jesteście sobą, są najpiękniejsze. Pokazują wnętrze Waszej duszy, a w oczach te upragnione iskierki, które sprawiły, że pokochaliście się i zdecydowaliście się na wspólną wędrówkę przez życie.
Najlepszą receptą na naturalność jest sięgnąć pamięciom do wspólnych chwil. Tych, które doprowadziły do mocniejszego bicia serca, uścisku, pierwszego pocałunku. Uwierzcie nam, że taka sentymentalna podróż po wspomnieniach potrafi przegonić największy stres. Każda sesja ślubna ma wiele wspólnych czynników, które w efekcie przełożą się na jej powodzenie i piękne fotografie.

Wymarzona ślubna sesja w plenerze


Wasza wymarzona sesja plenerowa


Pomyślcie, jakie miejsca są Wam bliskie. Gdzie lubicie spędzać czas? Pora się trochę rozmarzyć i zastanowić nad tym, jaką sesję chcielibyście mieć. Zastanówcie się, w jakiej scenerii będziecie czuć się dobrze. Nasze realizacje będą w stu procentach idealne, gdy Wy, w wybranym wspólnie miejscu poczujecie klimat i magię. Wówczas pozostanie Wam tylko cieszyć się sobą, a naszym zadaniem będzie uchwycić to, co na pierwszy rzut oka wydaje się nieuchwytne, czyli uczucie, radość, powiew miłości.
Pamiętajcie, że na każdym etapie naszej współpracy służymy pomocą i chętnie podpowiemy Wam, gdzie można pojechać na plener ślubny.


Kiedy jest najlepszy czas na sesję zdjęciową?


Tak naprawdę najważniejsze byście w tym dniu byli wypoczęci, dobrze wyspani. Proponujemy wykonać ją w lekkim odstępie od dnia ślubu i poprawin. Pamiętajcie, że w dniu sesji plenerowej mamy do dyspozycji cały dzień. Wszystko po to, by nie robić zdjęć w pośpiechu i ,,na głodniaka”. Na wszystko znajdziemy czas. Uwierzcie nam. Będzie czas na fotografowanie, ale też i na kawę, coś dobrego i moment wytchnienia.
Jest takie powiedzenie, że w uśmiechu zawsze wygląda się atrakcyjnie. To prawda. Pamiętajcie, że im więcej podczas sesji ślubnej będziecie się uśmiechać i cieszyć sobą, tym lepszy uzyskamy efekt. Sesja plenerowa to takie spotkanie z dobrymi znajomymi, gdzie zawsze znajdziemy czas na rozmowę, zapytania, sugestie, Wasze propozycje.

Doświadczenie w branży ślubnej pokazało nam, że tak naprawdę tylko podczas swobodnej, niespiesznej i przede wszystkim w przyjacielskim tonie sesji otrzymamy najlepsze fotografie i nagrania teledysków.
Pracując, zawsze kładziemy nacisk na to, by realizowany przez nas materiał fotograficzny i filmowy był w stylu zgodnym z marzeniami nowożeńców.

Na sukces dobrego zdjęcia i teledysku ślubnego składają się przede wszystkim Wasze emocje, uczucia i naturalność. Autentyczność zdjęć to przede wszystkim Wasze skupienie się na sobie, szepty, czuły dotyk.
Sesja ślubna w plenerze to doskonałe podsumowanie Waszego wspólnego początku. Jesteśmy przekonani, że będziecie wspominać ją z uśmiechem na twarzy, a za kilka lub kilkanaście lat otwierając fotoksiążkę ślubną i odtwarzając nagranie video z uśmiechem spojrzycie na upływający czas i z kręcącą się łezką w oku wspomnicie Wasz cudowny plener ślubny.

Portret Panny Młodej


Ania: Sesja ślubna w plenerze to świetna zabawa.
Łukasz: I powstają niesamowite fotografie oraz nagranie wideo.


Sesja ślubna w plenerze

Formularz kontaktowy

Dane firmy

Firma medialno-wydawnicza ARTIS-MEDIA

Łukasz Dziura

ul. Krasińskiego 8/1

38-200 Jasło

Nip: 8133326035

My w sieci

Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA