Wyjątkowa fotoksiążka ślubna

Wyjątkowa fotoksiążka ślubna

Fotoksiążka ślubna dla Młodych Par to pamiątka na całe życie

Przygotowując dla Was produkty, staramy się maksymalnie dostosować do wymagań rynku i Waszych potrzeb. Do naszej oferty trafił produkt, który dzięki jednemu rozwiązaniu, tworzy niezwykle elegancki zestaw.


Fotoksiążka, pendrive i eleganckie opakowanie to coś, czego wielu naszych klientów poszukiwało od dawna. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, takie cudeńko trafiło do naszej oferty ślubnej. Żeby jeszcze bardziej podkreślić jego wyjątkowość, umieszczamy go w podstawowym pakiecie, który oferujemy każdemu klientowi, jaki podejmuje z nami współpracę.

Trzy elementy w jednym produkcie. Brzmi rewelacyjnie prawda?
Każdy składnik dopasowany jest kolorystycznie do siebie. Wszystko po to, by w całości prezentować się elegancko i efektywnie.


Naszym priorytetem od zawsze była dbałość o produkt, który ma trafić w Wasze ręce. Wprowadzając do oferty takie rozwiązanie chcemy ułatwić Wam przechowywanie Waszych wspomnień.


Jaki jest ten zestaw?
Przede wszystkim solidny i najwyższej jakości. Tak naprawdę bez tych dwóch aspektów nie byłoby mowy o konkretnej i profesjonalnie przygotowanej fotoksiążce. Zachowana szczegółowość zdjęć wraz z odwzorowaniem kolorów to gwarancja najwyższej jakości fotoksiążki.

Nasze ślubne fotoksiążki cechuje solidna konstrukcja, która pozwoli Wam już zawsze cieszyć się wspomnieniami. Dopełnieniem fotoksiążki jest szykowne akrylowe okienko, które niewątpliwie nadaje jej charakteru. Ten efekt polubili nasi klienci w sposób szczególny, co daje nam pozytywnego kopa do działania i dzięki temu wiemy, że to, co robimy przypadło Wam do gustu.
W produkcie łączymy elegancję, klasę i wyrafinowanie.
Kolekcja okładek do fotoksiążki również została poszerzona. Jeśli jesteście zwolennikami skórzanych rozwiązań, tkanin introligatorskich czy też aksamitnych materiałów, to wszystko znajdziecie w naszej ofercie.

Fotoksiążka ślubna

 


 Przeczytaj także: Dlaczego warto mieć nagranie z uroczystości zaślubin?


Łukasz: Warto też wspomnieć o jakości papieru.
Anna: Jasne. Jedwabisty papier, który wykorzystujemy w naszych fotoksiażkach sprawia, że idealnie odwzorowuje kolory, a Wy prezentujecie się na zdjęciach fenomenalnie.

Formularz kontaktowy

Dane firmy

Firma medialno-wydawnicza ARTIS-MEDIA

Łukasz Dziura

ul. Krasińskiego 8/1

38-200 Jasło

Nip: 8133326035

My w sieci

Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA