Fotografia ślubna Jasło

Świadomy wybór fotografa ślubnego

Dlaczego wybór fotografa i kamerzysty powinien być dokładnie przemyślany?

W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam jak wybrać odpowiednie osoby do wykonania tego zadania oraz dlaczego nie warto podpisywać umowy ,,w ciemno”.

Wstępne, niezobowiązujące spotkanie z fotografem ślubnym pozwoli rozwiać Wasze wątpliwości. Uzyskując odpowiedzi na nurtujące pytania, będziecie mogli podjąć ważną decyzję, jaką jest wybór fotografa i kamerzysty na Wasze wesele.

Ślub zaplanowany, wizja całej jego oprawy również, w związku z czym, najwyższa pora na poszukiwanie fotografa ślubnego. Wertując strony internetowe z pewnością w Waszej głowie powstaje mętlik, którego trzeba się jak najszybciej pozbyć i wybrać takiego fotografa i kamerzystę, którzy będą najlepsi w swym fachu.


Świadomy wybór fotografa ślubnego


Ślub, to najważniejsze wydarzenie na Waszej wspólnej drodze, dlatego zasługuje na idealne uwiecznienie. Fotograf ślubny i kamerzysta mają do wykonania bardzo ważne zadanie.
Jak wybrać odpowiednie do tego osoby?

Sprecyzujcie swoje oczekiwania
Z pewnością macie w swojej głowie ułożony plan, schemat oczekiwań. Przeglądanie inspiracji w internecie pomaga w nakreśleniu swojej wizji i ukierunkowuje na konkretny styl efektów pracy fotografa jak i kamerzysty ślubnego. Sprecyzowanie oczekiwań pomaga w uniknięciu późniejszych rozczarowań.

Jakość, emocje, obróbka
Nie ma uniwersalnej recepty na idealne zdjęcie, gdyż każdy fotograf pracuje w swoim rytmie i według swojej wizji. Najistotniejsze jest to, by fotografie jakie dla Was przygotuje zawierały w sobie garść emocji, która w uwiecznionym momencie Wam towarzyszyła.
Podczas poszukiwań fotografa i kamerzysty skorzystajcie z poleceń osób z Waszego otoczenia. Wówczas możecie wypytać o całokształt pracy. Oglądnijcie film, przeglądnijcie zdjęcia. Pamiętajcie, że każdy ma inny gust i to, co urzekło Waszych znajomych, może w ogóle do Was nie przemówić.

Świadomy wybór fotografa ślubnegoBez stresu w dniu ślubu
Dlaczego namawiamy Was o podpytanie znajomych o wygląd pracy fotografa i kamerzysty ślubnego? Dzień ślubu to wydarzenie, które wywołuje cały wachlarz emocji i stresu u Nowożeńców. Jeśli zespół fotograficzno-filmowy będzie w tym dniu dolewał oliwy do ognia i dodatkowo Was stresował, to znaczy, że coś jest nie tak. Istotne, byście wypytali bliskich, jak pracowała ekipa podczas ich ślubu. Czy byli zbyt natarczywi, zbyt stresowali itp.?
Fotograf ślubny i kamerzysta ma za zadanie uchwycić ulotność chwili ale powinna temu towarzyszyć swoboda działania z nutką spokoju.
Profesjonalna ekipa będzie pracować w sposób, który nie będzie krępował gości i samych Nowożeńców. Sztuczne ustawianie i ,,pozówki” sprawiają, że zdjęcia nie są przepełnione emocjami, a jedynie nienaturalną ustawką.

Spotkanie z fotografem i kamerzystą ślubnym
Wykonaliście telefon do fotografa i kamerzysty. Mają wolny termin! Czujecie, że już tak nie wiele dzieli Was od podpisania umowy. Co teraz?
Nadszedł czas na spotkanie z nimi i zapoznanie się z efektami ich pracy. Podczas niezobowiązującego spotkania zapoznacie się z efektami pracy fotografa i kamerzysty, a także z samymi osobami.
Spotkanie to idealna okazja do zadawania pytań. Dobra komunikacja i ustalenie szczegółów to podstawa do owocnej współpracy.

Oferta
Dokładnie dopytajcie, co otrzymacie w etapie kończącym Waszą współpracę. Zresztą jeśli zdecydujecie się na podpisanie umowy, to te wszystkie kwestie powinny się w niej znajdować. Nie zapomnijcie o tym!
Pamiętajcie, że to do Was należy decyzja i jeśli choć trochę macie wątpliwości to nie róbcie nic na siłę. Decyzja należy do Was i powinniście być jej pewni.

Zgrany team
Zgrany zespół fotografów i kamerzystów to bardzo duży atut. Te osoby będą współpracować ze sobą podczas realizacji materiałów dla Was, a nie ,,ścigać się”. Jeśli to tylko możliwe, to dobrze jest wybierać zespół, który pracuje ze sobą od kilku lat. Znając nawzajem styl swojej pracy unikają niepotrzebnych konfliktów i nieporozumień, które mogą mieć wpływ na końcowy efekt pracy.

Ślub to najważniejsze wydarzenie, na początku Waszej wspólnej drogi. Pamiętajcie, że wybierając fotografa i kamerzystę ślubnego, wybieracie jakość zapisanych wspomnień, do których będziecie wracać przez długie lata. Tu nie ma miejsca na przypadek! Wybór musi być świadomy i odpowiedzialny.


Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej pracy. Kliknij TUTAJ


 

Formularz kontaktowy

Dane firmy

Firma medialno-wydawnicza ARTIS-MEDIA

Łukasz Dziura

ul. Krasińskiego 8/1

38-200 Jasło

Nip: 8133326035

My w sieci

Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA