Referencje

Klaudia i Paweł

Polecamy Anie i Łukasza ❤
Zdjęcia cudowne ❤
Film rownież cudowny ❤
Piękna pamiatka ❤
Dziękujemy ?

Patrycja i Marek

Gabriela i Damian

Właśnie oglądneliśmy nasz film i zdjęcia z wesela i jesteśmy zachwyceni? jakość i efekt - rewelacja dziękujemy za współpracę i polecamy ?

Monika i Karol

Ania i Łukasz to profesjonaliści pod każdym względem :) Zdjęcia i nagranie z wesela mega, a fotoksiążka pierwsza klasa :) Przesympatyczni i dowcipni :) Jak najbardziej polecam tą parę do współpracy przy otrzymaniu super pamiątki z wesela jak i z pleneru :) !!!

Magdalena i Konrad

Pełen profesjonalizm, bez żadnego stresu i na luzie. :) Dzięki Ani i Łukaszowi mamy najcudowniejszą pamiątkę z Naszego Ślubu w formie zdjęć i filmu, z którego coraz więcej par rezygnuje, natomiast ja NIE WYOBRAŻAM SOBIE nie mieć filmowej relacji z tego dnia. :) Dziękujemy Wam kochani za cenne rady, moc uśmiechu i efekt końcowy, który zakręcił nam łezkę w oku. Gorąco polecamy Artis-Media

Magda&Konrad

Aleksandra i Piotr

Na Anię i Łukasza trafiliśmy przypadkiem, kiedy wybrany przez nas wcześniej kamerzysta odmówił nam wykonania usługi 3 miesiące przed datą ślubu. I to było najlepsze przypadkowe spotkanie :) Ania i Łukasz to bardzo ciepła i sympatyczna para. W dniu ślubu, kiedy emocje sięgają zenitu czuliśmy się w ich towarzystwie swobodnie i nie krępowaliśmy się obecnością aparatu i kamery. W trakcie sesji wprowadzają luźną atmosferę, dzięki czemu zdjęcia wyszły idealne, a my nie możemy uwierzyć, że potrafimy być tacy piękni na zdjęciach :).

Serdecznie polecamy wszystkim Anię i Łukasza!
Przy najbliższej możliwej okazji na pewno do Was wrócimy.

Ola i Piotr

Katarzyna i Krystian

Serdecznie dziękujemy Ani i Łukaszowi za wspaniały film i przepiękne zdjęcia z tego najważniejszego dla nas dnia! Współpraca z Wami zwłaszcza podczas pleneru była super zabawą i niezwykłą przygodą. Jesteśmy szczęśliwi, że to Wy byliście z nami w tym wyjątkowym czasie! Polecamy całym sercem! :)

Kasia i Krystian

Halina i Dawid

Gorąco polecamy Anię i Łukasza. Wykonali kawał dobrej roboty tworząc dla nas wspaniały film i przepiękne zdjęcia z naszego ślubu. Pełen profesjonalizm i efekty w najwyższej jakości. Jeśli chodzi o sesję zdjęciową mają głowy pełne pomysłów i podczas sesji nie ma mowy o stresie czy sztywnej atmosferze, dużo śmiechu i wszystko na luzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. dziękujemy i z całą pewnością polecamy.

Angelika i Daniel

Fotoksięga jest niebanalna, nienudna, nieklasyczna po prostu GENIALNA ? Nie pozostaje nam nic innego jak tylko bardzo podziękować za pełen profesjonalizm i zachwycające zdjęcia! Z całego serca polecamy przyszłym Parom Młodym. Mogą być pewni, że ten najważniejszy dzień w ich życiu zostanie przecudnie uwieczniony na wieki w przepięknie wykonanej i nowoczesnej fotoksiędze! Jesteśmy zadowoleni w 100%, a nawet więcej! Jesteście Aniu&Łukaszu przesympatyczną Para z którą współpracuje się świetnie. Dzięki Wam mamy przepiękna pamiątkę, którą wszyscy są zachwyceni. DZIĘKUJEMY:)

Marta i Damian

"Pierwsze słowo jakie nasuwa nam się na myśl to PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu. Współpraca z Anią i Łukaszem była prawdziwą przyjemnością! Dziękujemy za cudowną atmosferę i świetny montaż Naszego filmu i cudowne zdjęcia. Efekty rewelacyjne, muzyka przepięknie dobrana. Widać włożoną ciężką pracę i serce. Film jest pełen emocji, jest wyjątkowy. Jeszcze raz Bardzo Wam dziękujemy. Pozdrawiamy"

Marta i Damian

Paulina i Michał

"Na tą parę fotografów natrafiliśmy całkiem przypadkiem. Pierwsze spotkanie ogólne, podpisanie umowy i już wiedzieliśmy że współpraca będzie co najmniej owocna. 2 różne spojrzenia na jedną sytuacje skutkują w naszym przypadku niesamowitymi zdjęciami nie tylko z sesji plenerowej ale również z sali i błogosławieństwa. To nie jakaś tam para byle fotopstryków-pełen profesjonalizm i na dodatek świetne poczucie humoru. Milo się współpracuje z takimi ludźmi którzy wiedza dokładnie czego oczekuje klient a potem to jeszcze otrzymuje.
Aniu,Łukaszu pięknie dziękujemy za uwiecznienie tego jedynego najwspanialszego dnia na naszej nowej wspólnej drodze życia. Macie nasze pełne uznanie i możecie być pewni ze będziemy Wasze usługi polecać wszystkim zainteresowanym".

Pozdrawiamy serdecznie
Paulina i Michał