Oferta

aparat

Fotografia ślubna

Dobrze udokumentowany reportaż ślubny stanowi pamiątkę na długie lata. W tym dniu ważne jest, by fotograf towarzyszył Państwu w najistotniejszych momentach. Nasza ekipa towarzyszy Państwu od momentu przygotowań. Wówczas fotografowane są przygotowania Panny Młodej oraz Pana Młodego. Chcemy uwiecznić dla Was każdy najistotniejszy detal, element. Dzięki temu, za kilka, kilkanaście lat, gdy zaczniecie przewracać karty fotoksiążki wspomnienia powrócą. Standardowo, po przygotowaniach następuje błogosławieństwo Młodej Pary, które też udokumentujemy. Ten moment wiąże się z dużą dawką wzruszeń, łez, życzliwości, wspomnień pełnych ciepła. Jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy dla Was zatrzymać ten moment w swoich kadrach. 
 
Później udajemy się z Wami do Kościoła, bądź Urzędu Stanu Cywilnego. Po głównych uroczystościach czas na zabawę. Podczas przyjęcia weselnego jesteśmy z Państwem do oczepin (0.00-01.00 w nocy). 
 
Reportaż ślubny zawiera również sesję plenerową, którą wykonujemy w dniu ślubu lub innym ustalonym z Państwem terminie. 
Efektem przeprowadzonego reportażu jest ekskluzywna fotoksiążka w skórzanej oprawie. Wielkość fotoksiażki to 30x30cm, po rozłożeniu 30x60 cm. 
Oprócz fotoksiążki otrzymują Państwo pakiet zdjęć, poddanych autorskiej obróbce. Zdjęcia nagrane są na płytę dvd, bądź ekskluzywnym pendrive z grawerem – ta opcja jest do ustalenia podczas spotkania. Ilość zdjęć na płycie uzależniona jest od wielkości wesela, liczby gości itp. 
 Pragniemy podkreślić, że nasza ekipa posiada przygotowanie liturgiczne w zakresie fotografowania i filmowania uroczystości religijnych. Na tę okoliczność posiadamy stosowne zaświadczenie wydane przez Kurię Diecezjalną. 
 kamera 
Film HD z uroczystości śluno-weselnych
Na reportaż filmowy składa się film. Film w jakości HD, po poddaniu profesjonalnej obróbce artystycznej zostaje umieszczony na ekskluzywnym pendrive z grawerem, w wyjątkowym pudełeczku.