Ponadczasowa klasyka

Ponadczasowa klasyka

Kochacie klasykę? A może stawiacie na bardziej zwariowane rozwiązania? 

Wasz ślub to wielkie wydarzenie zarówno jeśli o chodzi o sprawy organizacyjne, jak i te Wasze wewnętrzne odczucia. Zapewne zadajecie sobie pytanie w jakim stylu zorganizować wesele.

I tutaj propozycji może być wiele, ale uwaga – nie zapominajcie o tym co najważniejsze: o Was! To wy jesteście najważniejsi. To Wy tworzycie cały nastrój. To dzięki Waszemu zaangażowaniu, pomysłom, oddaniu, goście będą mieć co wspominać. 

Każdy ślub to odrębna historia, bo każdy z nas ma inne wyobrażenie o tym dniu. W tym, jaki i kolejnych postach przedstawimy Wam kilka propozycji stylów ceremonii ślubnych. Klasyka zawsze na topie! Ślub w stylu klasycznym to przede wszystkim wyważone, eleganckie, ale niezbyt wyrafinowane elementy. Tu nie ma miejsca na przepych i przesadę. Kwintesencja całości ukryta jest w pięknych ale dyskretnych dodatkach, które nie przytłoczą całości, a jedynie będą jej wyjątkowym elementem.

Klasyka jest zawsze w modzie i na topie. Co ważne to pasuje każdemu i tak naprawdę do każdej scenerii i miejsca. Proste elementy stworzą w tym dniu doskonałe tło. Ponadczasową bazę stanowi biel i czerń. Oczywiście kolor biały ma obecnie sporo pochodnych. Również kolor czarny Panowie coraz częściej zastępują np. granatowym. Klasyczne tło w postaci sukni i garnituru można przełamać bardziej ekstrawaganckimi dodatkami – oczywiście wszystko w granicach rozsądku :) Śluby w stylu klasycznym to najczęstszy wybór Państwa Młodych. 


Ania: Ach te piękne klasyczne suknie.

Łukasz: Prostota i elegancja zawsze są na topie. Pamiętasz swoją suknię?

Formularz kontaktowy

Dane firmy

Firma medialno-wydawnicza ARTIS-MEDIA

Łukasz Dziura

ul. Krasińskiego 8/1

38-200 Jasło

Nip: 8133326035

My w sieci

Fotografia ślubna - ARTIS-MEDIA